אמצעי הטלה - סכינים למבינים

logo wide

×
 x 

0
סל הקניות
0

אמצעי הטלה - סכינים למבינים

סט כוכבי נינג'ה סנבן שוריקן תוצרת חברת...

300 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

גרזן ההישרדות M48 הוא השותף המושלם...

600 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

מאצ'טה מחטב אל סלבדור תוצרת חברת...

220 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

גרזן ההישרדות M48 הוא השותף המושלם...

160 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

שלישיית סכיני הטלה תוצרת חברת United...

140 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

אולר קרמביט בירד האקביל תוצרת חברת...

600 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סט שישה כוכבי הטלה אדומים תוצרת חברת...

330 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סט שישה כוכבי הטלה כחולים תוצרת חברת...

180 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סט שישה כוכבי הטלה אדומים תוצרת חברת...

180 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

שלישיית סכיני הטלה תוצרת חברת United...

450 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

שלשו את ההתרגשות עם סט סכיני הטלה מושחר...

360 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

שלישיית סכיני הטלה תוצרת חברת United...

200 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

סט שישה כוכבי הטלה אדומים תוצרת חברת...

300 ₪
מלאי נוכחי

פרטי מוצר

אמצעי הטלה - סכיני הטלה, גרזני הטלה, כוכבי הטלה

זהו מתחם סכיני וגרזני ההטלה של האתר.

סכין הטלה (או פגיון הטלה) היא כלי למטרות ספורט או להגנה עצמית. סכין ההטלה היא בדרך כלל בצורת עלה (Leaf Shape), פגיון או בתצורה של סכין רגילה, והשימוש בה הוא באמצעות זריקה בדרך כלל למטרות מובנות.

חשוב לציין כבר בתחילה כי אתר סכינים למבינים מבית בריינסטורם טכנולוג'יס בע"מ, אינו לוקח כל אחריות על שימוש בסכיני הטלה הנרכשים באתר. הרכישה והשימוש הינם באחריות המשתמש וכל נזק שיגרם למשתמש הוא על אחריות הרוכדש או המשתמש בלבד. לא מדובר בצעצוע, אלא במכשיר מסוכן שיש לתת את הדעת בהפעלתו. יש לשמור על גיזרות בטיחות בעת ההטלה. השימוש בסכיני הטלה הינו בעיקר לספורט ושעשוע. הטלת סכינים הינה אומנות שיש להתאמן בה רבות כדי להצליח.

קיימים סוגים רבים של סכיני הטלה, בעלי מאפיינים שונים ומבנים שונים. כל כלי מצריך טכניקת זריקה שונה. עם זאת, ישנו מבנה כללי המאפיין את רוב סכיני ההטלה. על פי רוב מבנה הסכין הוא מפס פלדה אחד (בדרך כלל פלדת פחמן או אל חלד בהקשייה נמוכה עד 54 רוקוול כדי למנוע שבירה בהטלות חוזרות). ישנם סוגים שונים של ניצבים חלקם מצופים וחלקם פשוט המשך של הטאנג (גוף הסכין) שאינו מושחז. סכין הטלה מאוזנת היטב ורצוי כי נקודת שיווי המשקל שלה להיות קרובה יחסית למרכז. ישנן סכינים עם משקולת נעה לשינוי הכוונון. הזזה זו של המשקולת גורמת לשינוי בנקודת שיווי המשקל, דבר המשנה את אופי הזריקה ואופי התזוזה של הסכין באוויר.

משקלים שונים של סכיני הטלה נעים בעיקר בין 100 גרם ל-250 ומעלה, כאשר לסכין כבדה יותר, טווח ודיוק גבוהים יותר.

רוב הסכינים אינן סימטריות, כלומר נקודת שיווי המשקל איננה בגבול בין הלהב לקת ובמקרים רבים נקודת שיווי המשקל נמצאת על הקת, משמע הלהב קל יותר. את הסכין יש לאחוז בצידה הקל, כלומר לרוב בצד הלהב. האחיזה נעשית בעזרת האצבע המורה והאגודל.

יש שיטות שונות להטלה ומדריכים רבים חלקם ברשת וגם ביו-טיוב. את הסכין מטילים בתנועה אחידה, יציבה, ומהירה. כשרוב התנועה נעשית על ידי הזרוע והגוף ואילו מפרק היד נשאר מקובע. תנועת הזרוע היא קשתית מעל הראש עד אשר היד מאונכת לגוף. בעת בה משוחררת הסכין שונה בין מטיל למטיל ובין סכין לסכין, אך במקרה הפשוט ביותר הסכין משוחררת כשהיא למול המטרה.

הסכין מבצעת בעת המעוף הן תנועה בליסטית והן תנועה מעגלית במעגל זקוף. כדי שהסכין תנעץ במטרה על הלהב להיות בכיוון המטרה בעת הפגיעה, כלומר על המטיל לקבוע בכל הטלה את מספר הרוטציות של הסכין באוויר לפי המרחק מן המטרה או לפי נוחיותו. בכדי שמעוף הסכין יהיה יציב על הסכין להסתובב באוויר, הטלה ללא סיבוב קשה מאוד ממרחקים גדולים.

בקטגוריה זו גם גרזני הטלה, הרעיון הוא דומה והסכנה לא פחותה.

היזהרו בשימוש, היו אחראים על מעשיכם ותהנו. האחריות על המוצרים הינה בשימוש סביר בלבד ובהטלה על אדמה או דשא, שימו לב: הטלה על משטחי בטון או ריצוף עלולה לגרום לשבירת הסכינים

.

סכין הטלה (או פגיון הטלה) היא כלי למטרות ספורט והנאה.

סכין ההטלה היא בדרך כלל בצורת עלה (Leaf Shape), פגיון, או בתצורה של סכין רגילה, והשימוש בה הוא באמצעות זריקה בדרך כלל למטרות מובנות המיועדות לקלוט את הכלי הנזרק. קיימים סוגים רבים של סכיני הטלה, בעלי מאפיינים שונים ומבנים שונים. כל כלי מצריך טכניקת זריקה שונה. עם זאת, ישנו מבנה כללי המאפיין את רוב סכיני ההטלה. על פי רוב מבנה הסכין הוא מפס פלדה אחד (בדרך כלל פלדת פחמן או אל חלד בהקשייה נמוכה עד 54 רוקוול כדי למנוע שבירה בהטלות חוזרות). ישנם סוגים שונים של ניצבים: חלקים ומצופים, חלקם פשוט המשך של הטאנג (גוף הסכין) שאינו מושחז.

סכין הטלה מאוזנת היטב ורצוי כי נקודת שיווי המשקל שלה להיות קרובה יחסית למרכז. ישנן סכינים עם משקולת נעה לשינוי הכוונון. הזזה זו של המשקולת גורמת לשינוי בנקודת שיווי המשקל, דבר המשנה את אופי הזריקה ואופי התזוזה של הסכין באוויר. משקלים שונים של סכיני הטלה נעים בעיקר בין 100 גרם ל-250 ומעלה, כאשר לסכין כבדה יותר, טווח ודיוק גבוהים יותר. רוב הסכינים אינן סימטריות, כלומר נקודת שיווי המשקל איננה בגבול בין הלהב לקת ובמקרים רבים נקודת שיווי המשקל נמצאת על הקת, משמע הלהב קל יותר. את הסכין יש לאחוז בצידה הקל, כלומר לרוב בצד הלהב. האחיזה נעשית בעזרת האצבע המורה והאגודל.

יש שיטות שונות להטלה ומדריכים רבים חלקם ברשת וגם ביו-טיוב. את הסכין מטילים בתנועה אחידה, יציבה, ומהירה. כשרוב התנועה נעשית על ידי הזרוע והגוף ואילו מפרק היד נשאר מקובע. תנועת הזרוע היא קשתית מעל הראש עד אשר היד מאונכת לגוף. בעת בה משוחררת הסכין שונה בין מטיל למטיל ובין סכין לסכין, אך במקרה הפשוט ביותר הסכין משוחררת כשהיא למול המטרה. הסכין מבצעת בעת המעוף הן תנועה בליסטית והן תנועה מעגלית במעגל זקוף. כדי שהסכין תנעץ במטרה על הלהב להיות בכיוון המטרה בעת הפגיעה, כלומר על המטיל לקבוע בכל הטלה את מספר הרוטציות של הסכין באוויר לפי המרחק מן המטרה או לפי נוחיותו. בכדי שמעוף הסכין יהיה יציב על הסכין להסתובב באוויר, הטלה ללא סיבוב קשה מאוד ממרחקים גדולים.בקטגוריה זו גם גרזני הטלה, הרעיון הוא דומה והסכנה לא פחותה. היזהרו בשימוש, היו אחראים על מעשיכם ותהנו.

לשם הבהרה: האחריות על המוצרים הינה בשימוש סביר בלבד ובהטלה על אדמה או דשא. שימו לב: הטלה על משטחי בטון או ריצוף עלולה לגרום לשבירת הסכינים.

אתר סכינים למבינים מבית בריינסטורם טכנולוג'יס בע"מ, אינו לוקח כל אחריות על השימוש בסכיני הטלה הנרכשים באתר. הרכישה והשימוש הינם באחריות המשתמש וכל נזק שיגרם למשתמש או למי שעלול להפגע מהפעולה והשימוש, הוא על אחריות הרוכש או המשתמש בלבד!. שימו לב - לא מדובר בצעצוע, אלא במכשיר מסוכן שיש לתת את הדעת בהפעלתו. יש לשמור על גיזרות בטיחות בעת ההטלה. השימוש בסכיני הטלה הינו בעיקר לספורט ושעשוע. הטלת סכינים הינה אומנות שיש להתאמן בה רבות כדי להצליח.

הוראות בטיחות.